Գաղափարից մինչև բիզնես պլան. 8-շաբաթյա ինկուբատոր, որի ընթացքում ստեղծարար բոլոր ոլորտներից ընտրված նախագծերն անցնում են գաղափարի փուլից մինչև բիզնես պլանի փուլ` գործնական առաջադրանքներով մեթոդաբանության և հագեցած թրեյնինգների, սեմինարների և մենթորությունների միջոցով: Նախագծերից լավագույնները այնուհետև ստանում են մեկնարկային դրամաշնորհներ:
Accelerator
Մեկնարկից մինչև բիզնեսի աճ. 8-շաբաթյա աքսելերատոր, որի ընթացքում արդեն իսկ գոյություն ունեցող ստեղծարար նախագծերը, ապրանքները և բիզնեսներն անցնում են գործնական առաջադրանքներով մեթոդաբանության վրա հիմնված մենթորությունների, խորհրդատվության և սեմինարների շարք: Լավագույն ապրանքներն ու բիզնեսներն այնուհետև ստանում են դրամաշնորհներ՝ բիզնեսի ընդլայնման համար:
Hub
Հաստատությունից մինչև մշակութային կիզակետ. 8-շաբաթյա աքսելերատոր, որի ընթացքում ստեղծված մշակութային հաստատություններն ու տարածքներն հզորանում են որպես մշակութային կենտրոններ գործնական առաջադրանքներով մեթոդաբանության, առաջատար մենթորների ու միջազգային մշակութային առաջնորդների հետ կազմակերպվող սեմինարների և թրեյնինգների միջոցով՝ զարգացնելու իրենց կայունությունը, նորարարությունն ու համայնքի ներգրավվածությունը:
Entrepreneur
Արվեստագետից ստեղծարար ձեռներեց. 6-շաբաթյա ստեղծագործական կարիերայի աքսելերատոր, որի ընթացքում անհատ ստեղծագործողները, արվեստագետներն ու արվեստի մենեջերներն առաջ են մղում իրենց կարիերան գործնական առաջադրանքներով մեթոդաբանության ու մի շարք սեմինարների, խորհրդատվությունների միջոցով՝ իրենց անհատական ​​և մասնագիտական ​​բրենդինգը, փաթեթավորումը և առաջխաղացումը բարելավելու, առավել լայն լսարանին հասնելու և Հայաստանում ու միջազգային շուկաներում հաստատվելու համար: Բոլոր անհատ արվեստագետները և ստեղծագործողներն այնուհետև ստանում են կարիերայի խթանման դրամաշնորհներ: